Kyläkauppias Keskinen selibaatissa muslimimorsiamen takia - näin se onnistuu!

15.10.2010

Vesa KeskinenKyläkauppias Vesa Keskinen on paraikaa matkalla Ghanaan tapaamaan mallityttöystäväänsä Hamamat Montiaa. 43-vuotias Vesa ja 22-vuotias Hamamat eivät ole harrastaneet vielä seksiä morsiamen muslimitaustan vuoksi.

Keskinen kertoo Hymyn lokakuun numerossa elämästään selibaatin kanssa. Hän tekee pitkiä kävelylenkkejä, ettei hänen tekisi mieli seksiä.

-Liikaa kävelyä ja sopivasti ruokaa laittaa väsyttämään. Ei edes jaksa ajatella sitä (seksiä), Vesa toteaa.

Kommentit (4)

naurunremakka (vierailija), 17.10.2010 klo 21.23

voithan sää ottaa itelles salarakkaan niinku ennenkin..kävelet fingeruutin tykö paineiden poistoon..

Kalju (vierailija), 18.10.2010 klo 16.04

On se vaan sonni mieheksi toi Vesa. On. Ja herrasmies ennen kaikkea.

Jennipenni (vierailija), 19.10.2010 klo 01.19

Tälle sedälle ei näköjään suomalaiset naiset kelpaa :(

Haloo (vierailija), 28.10.2010 klo 20.37

Eikö kukaan tajua, että Vesa Keskinen on homo? 44-vuotias vanhapoika maalta. Fingerroos totesi, että että hän ja Keskinen eivät koskaan harrastaneet seksiä. Eikä nyt tämän uuden kanssa myöskään. Ymmärrettävää, ettei hän tule kaapista - ei hänen asemassaan oleva ihminen pienellä paikkakunnalla voi tehdä sitä. Sääliksi käy. Samoin noita naisia, elleivät sitten ole juonessa mukana.

Kommentointi vaatii rekisteröitymisen

Kirjaudu sisään
Rekisteröidy tästä
Unohtuiko salasanasi?

Lähetä juttuvinkki ja tienaa 5000 €