BB-pariskunta teki mainosdiilin Elloksen kanssa - vai mistä tässä on kyse?!
Hymy kertoi eilen julkkispari Antti ja Henna Kurhisen aikeista ryhtyä myymään kotisivuilleen mainostilaa.
-Meidän sivuilla mainostaa monet yritykset, jotenka älä emmi vaan ota yhteyttä, niin neuvotellaan hinnoista. Hinta riippuu bannerin koosta ja mihin paikkaan bannerin haluaa sijoittaa. Pelkkä linkki on paljon edullisempi vaihtoehto,mutta ei yhtä tehokas kuin banneri, Antti kirjoitti sivuillaan.
-Mainostaminen on iso osa kotisivujeni perusteita ja yhteistyössä kanssani on monia suuria yrityksiä ja medialähteitä. Sivujeni kautta saa parhaan mahdollisen näkyvyyden yritystoiminnallenne. Ota rohkeasti yhteyttä jos haluat yrityksellesi lisää näkyvyyttä ja parempaa kilpailukykyä Suomen markkinoilla, Antti jatkoi.
Tänään Antin kotisivuilta saattoi bongata postimyyntijätti Elloksen pienen mainosbannerin. Mitä
ihmettä? Lähtikö Ellos mainostamaan rohkean BB-parin kotifoorumeilla vai liittikö pariskunta bannerin omin päineen sivuilleen?
Myöhemmin banneri oli poistettu.
Lisää aiheesta:
http://www.hymy.fi/juorut/bb-tahdet-paattivat-ryhtya-rahastamaan-firmoja-lue-taalta-miten

















































