BB-Antti haukkuu Nikon - syyttää vaimonsa hyväksikäytöstä: ”Älyvapaa h*mo!”

2.9.2010

Niko SaarinenAntti KurhinenBB-Antti Kurhinen on ladannut täyslaidallisen ex-vaimoansa Hennaa ja tämän ystävää BB-Nikoa kohtaan. Antti syyttää blogissaan Nikoa manipuloinnista.

-Ei minulla ole koskaan ollut sua vastaan mitään, mutta nyt on. Vielä kaiken lisäksi käännytit Hennaa mua vastaan koko tämän eromme ajan, koska halusit itsellesi kaverin BB-taloon. Kaverin, joka nauraa sun jutuille ja tukee sua kaikessa. Olen aina tiennyt, että olet kiero ja viimeisen päälle narsisti, ajattelet vaan itseäsi, mutta nyt kun vielä vedit Hennankin tohon soppaan mukaan, niin jumankauta!

Antti myös väittää Nipsun kertoneen Hennalle tekaistuja juttuja hänestä ja aivopesseen Hennaa.

-Ole nyt sitten tyytyväinen, sait Hennan omalle puolellesi ja kaverin BB-taloon, pilaamalla meidän mahdollisuuden… Eikä siinä mitään jos tietäisin että sinä oikeesti välität siitä, mutta kun sä hyväksikäytät häntä ja talosta tultua ulos ehdotat kaikki mahdollisia älyttömiä juttuja Hennalle!

Antin sanavalinnat eivät mairittele, sillä hän nimittää Nikoa muun muassa ”älyvapaaksi homoksi”.

Kommentit (10)

janifilth (vierailija), 2.9.2010 klo 11.34

ole sinä venakko gay jo hiljaa…

setä (vierailija), 2.9.2010 klo 12.38

No, no tytöt, eipäs riidellä!

Tietäjä (vierailija), 2.9.2010 klo 12.41

Nonni ja mitäs vielä! Ei tule enään mitään muuta keinoa mieleen kääntää tää teiän ero päälaelleen.. Koittaisit nyt Antti ymmärtää ja sisäistää totuuden ettei vika ole muissa vaan siinä henkilössä kuka katsoo sinua katsoessasi itseäsi pelistä! Kuinka lapselliseksi voit vielä heittäytyä kaiken tän paskan jauhamisesi kanssa.. huoh! Ja minkä ikäinen olitkaan, kuka tässä on narsisti ja kuka syyllinen eroonne….???

Tietäjä (vierailija), 2.9.2010 klo 13.12

Nonni ja mitäs vielä! Ei tule enään mitään muuta keinoa mieleen kääntää tää teiän ero päälaelleen.. Koittaisit nyt Antti ymmärtää ja sisäistää totuuden ettei vika ole muissa vaan siinä henkilössä kuka katsoo sinua katsoessasi itseäsi pelistä! Kuinka lapselliseksi voit vielä heittäytyä kaiken tän paskan jauhamisesi kanssa.. huoh! Ja minkä ikäinen olitkaan, kuka tässä on narsisti ja kuka syyllinen eroonne….???

ötzl (vierailija), 2.9.2010 klo 13.51

Minäpä annan pojot Antille! I Jos kaalinaisen horo on niin tyrkky, että väkisin on vielä pakko mennä bb-taloon muiden vatipäiden sekaan örveltämään ja itseään paljastelemaan, niin se on sille jakorasialle ihan oikein, että saa kenkää…

Henri (vierailija), 2.9.2010 klo 14.13

No tollaset 21 vuotiaat älykääpiö ei osaa muutenkaan elää ihmisiksi. Pitäs heti sitoo lapsilla neljän seinän sisälle, niin eivät karkailisi.

pelastakaa edes lapset! (vierailija), 2.9.2010 klo 14.19

^ EI, HERRA VARJELE! Ei lapsia kalinais-tukiaisille, eieieieieieie….

Tsemppiä Henna! (vierailija), 3.9.2010 klo 14.05

Onneksi Henna on päässyt alkoholista eroon, ainakin omien sanojensa mukaan.

tuherel (vierailija), 6.9.2010 klo 12.17

No kyllä Antti on itse vastuussa erostaan. Tosi vastuutonta vierittää syyn muiden päälle. Itse ei vaan osaa näitä aikuisten leikkejä. Henna ja Niko hauskoja sekoboltseja.

Herman G (vierailija), 9.9.2010 klo 09.01

Kyllä on mahtava meininki. Hameet päälle vielä.

Kommentointi vaatii rekisteröitymisen

Kirjaudu sisään
Rekisteröidy tästä
Unohtuiko salasanasi?

Lähetä juttuvinkki ja tienaa 5000 €